CELJE -  MALI MARATON DRŽAVNOSTI 2013 (uradni rezultati)
Tek na 10,549 km - absolutno ženske
Mesto Ime Kraj Bib No Starost Kat Čas
1 MATEJA MLINAR SLOVENSKA VOJSKA 87 22     1 F  0-29 46:38.9
2 BARBARA KLANČNIK CELJE 102 44     1 F 40-49 52:29.0
3 BERNARDA ZVIR REČICA PRI SAVINJI 86 55     1 F 50-59 52:38.7
4 JELKA SOVINC DRAMLJE 24 37     1 F 30-39 52:58.9
5 ERIKA JUVAN SLOVENJ GRADEC 30 50     2 F 50-59 53:47.1
6 HIJACINTA ŽOHAR CELJE 9 43     2 F 40-49 54:12.8
7 NATALIJA MAŠERA ROGAŠKA SLATINA 11 31     2 F 30-39 54:13.8
8 ROZALIJA KOKOLE KISOVEC 83 53     3 F 50-59 55:43.6
9 ALENKA1 MERNIK ŽALEC 95 50     4 F 50-59 56:29.5
10 ALEKSANDRA PISNIK FRAM 16 41     3 F 40-49 56:49.2
11 FANI PODKRAJŠEK IZLAKE 17 57     5 F 50-59 58:09.5
12 ANKA PUŠNJAK SLOVENSKA BISTRICA 14 41     4 F 40-49 58:31.2
13 RENATA KERESTEŠ CELJE 21 46     5 F 40-49 1:00:43.9
14 SNEŽANA LUJINOVIČ MEŽICA 6 46     6 F 40-49 1:01:10.0
15 NATALIJA VRANKER ŠENTJUR 15 34     3 F 30-39 1:01:27.3
16 IRENA LOČNIKAR CELJE 3 41     7 F 40-49 1:02:02.9
17 VIKTORIJA ŽABERL CELJE 2 36     4 F 30-39 1:03:03.1
18 PATRICIJA MESOJEDNIK ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI 12 25     2 F  0-29 1:03:20.2
19 DARINKA BOŠNAK VELENJE 13 64     1 F 60-69 1:04:44.2
20 URŠKA GOLOB VOJNIK 28 25     3 F  0-29 1:07:58.2
21 TAJA ŽABERL CELJE 1 43     8 F 40-49 1:08:06.3
22 JUSTINA KOPRINŠEK DOMŽALE 105 60     2 F 60-69 1:08:18.3
23 KATARINA GORIČAN POKRIVAČ MARIBOR 25 37     5 F 30-39 1:08:35.4
24 KATJA ŽNIDARŠIČ GUNDELJ CELJE 85 36     6 F 30-39 1:10:25.1
25 ALENKA RABUZA LAŠKO 100 49     9 F 40-49 1:10:26.3
26 KARIN JERMAN LJUBLJANA 8 46    10 F 40-49 1:11:20.8
27 MANICA RANČIGAJ ŽABKAR CELJE 7 51     6 F 50-59 1:11:23.6
28 LIDIJA DOVJAK RIMSKE TOPLICE 18 45    11 F 40-49 1:16:25.2
29 MAJA ŽUNTER REČICA OB SAVINJI 10 28     4 F  0-29 1:19:56.8
30 AMALIJA MAJDE ROJC PREBOLD 4 56     7 F 50-59 1:20:01.9
31 HEDVIKA BLATINA ŠMARTNO 108 71     1 F 70-99 1:20:32.2
32 RADA PODLESNIK ŽALEC 5 48    12 F 40-49 1:21:49.6
33 KAZIMIRA LUŽNIK SLOVENJ GRADEC 29 79     2 F 70-99 1:23:29.5
Tek na 10,549 km - absolutno moški
Mesto Ime Kraj Bib No Starost Kat Čas
1 JAN BREŠAN ŠKOFJA VAS 51 23     1 M 20-29 38:44.4
2 JOŽE MORI MUTA 38 49     1 M 40-49 40:47.8
3 JOŽE ŠKODNIK RADLJE OB DRAVI 52 37     1 M 30-39 42:05.3
4 ALOJZ MLINAR ČRNA 92 52     1 M 50-59 42:38.3
5 SAŠO PEČNIK MIKALVŽ 53 28     2 M 20-29 42:54.2
6 SLAVKO KUMEK HOČE 73 56     2 M 50-59 43:43.2
7 DEJAN DOVJAK RIMSKE TOPLICE 57 17     1 M  0-19 44:08.0
8 MILAN ZUPANC MISLINJA 40 50     3 M 50-59 44:14.0
9 MARKO VUKOBRAT NOVO MESTO 47 24     3 M 20-29 44:31.8
10 DEJAN ŽOHAR CELJE 41 43     2 M 40-49 44:47.8
11 BRANKO VANČEK LAPORJE 90 58     4 M 50-59 44:58.0
12 ROK DROBEZ CELJE 65 33     2 M 30-39 46:15.6
13 ERVIN LEZNIK MUTA 98 18     2 M  0-19 46:27.9
14 MILAN PILIH CELJE 59 53     5 M 50-59 46:29.7
15 ŽAN KORIMŠEK ZAGORJE 94 16     3 M  0-19 47:13.7
16 JOŽE ZAJC IZLAKE 56 48     3 M 40-49 47:21.8
17 JOŽE DOVJAK RIMSKE TOPLICE 58 47     4 M 40-49 47:44.1
18 MILAN BEDRAČ IZLAKE 106 59     6 M 50-59 48:07.7
19 BOŠTJAN BAŠ CELJE 68 39     3 M 30-39 49:12.3
20 ŠTEFAN SKITEK PREVALJE 46 60     1 M 60-69 49:25.7
21 MILAN METALN SPODNJA POLSKAVA 43 52     7 M 50-59 49:43.4
22 ŠTEFAN TOPLIČANEC ŠENTJUR 88 45     5 M 40-49 50:52.9
23 MATJAŽ SENICA HRASTNIK 54 42     6 M 40-49 50:58.7
24 IVAN GRIČNIK SP STRANICE 96 52     8 M 50-59 51:20.5
25 TONI KLJUČARIĆ CELJE 63 63     2 M 60-69 51:23.3
26 BOGDAN PERTINAČ ŠENTJUR 50 36     4 M 30-39 51:34.5
27 MARJAN VIDENŠEK VOJNIK 80 52     9 M 50-59 51:50.9
28 FRANC RABUZA LAŠKO 101 53    10 M 50-59 51:50.9
29 BORUT PINTARIČ CELJE 99 19     4 M  0-19 52:37.7
30 ANDREJ ŠIMAC MARIBOR 82 28     4 M 20-29 52:45.1
31 OBRAD LAZIČ CELJE 72 62     3 M 60-69 52:46.9
32 KLEMEN JAUNIG CELJE 44 42     7 M 40-49 52:49.7
33 ODON SIMONIČ ŠKOFJA VAS 31 61     4 M 60-69 53:40.1
34 TOMAŽ VESELIČ DRAGATUŠ 91 32     5 M 30-39 53:59.5
35 MATJAŽ BREZIGAR MARIBOR 45 32     6 M 30-39 54:56.1
36 JOŽE PLANKL SLOVENSKE KONJICE 89 52    11 M 50-59 55:16.9
37 MILAN RAJTMAJER CELJE 208 49     8 M 40-49 55:19.5
38 MATEJ VIDERGAR LOKA 93 33     7 M 30-39 55:22.1
39 IZIDOR POKRIVAČ MARIBOR 107 37     8 M 30-39 55:40.6
40 VILI ŠMID CELJE 78 49     9 M 40-49 56:17.8
41 KRISTIAN ŠUMEJ ŠKOFJA VAS 60 21     5 M 20-29 56:19.5
42 RADO BRANKOVIČ VELENJE 219 40    10 M 40-49 56:30.7
43 JOŽE ANDREJ CELJE 33 61     5 M 60-69 56:47.2
44 MIHA LIPOVŠEK LJUBLJANA 97 49    11 M 40-49 57:23.8
45 JANEZ SAGADIN RAČE 49 53    12 M 50-59 57:42.2
46 ANTE BILOBRK RAVNE NA K. 75 67     6 M 60-69 58:16.2
47 TONE PODKRAJŠEK IZLAKE 55 58    13 M 50-59 58:35.9
48 JOŽE VODIČAR RIMSKE TOPLICE 79 45    12 M 40-49 59:04.4
49 UROŠ PERNAT MARIBOR 66 33     9 M 30-39 59:19.6
50 JOŽE TONKLI LJUBEČNA 34 60     7 M 60-69 1:00:02.8
51 MAKS BUNŠEK CELJE 71 65     8 M 60-69 1:00:16.8
52 VILEM BLATNIK MEŽICA 64 72     1 M 70-79 1:00:36.1
53 SAVO GOREČAN LJUBLJANA 210 48    13 M 40-49 1:01:04.3
54 BRANKO JANEZ ROJC PREBOLD 39 72     2 M 70-79 1:02:57.9
55 IVAN VALENČAK CELJE 36 66     9 M 60-69 1:02:59.1
56 FRANC TURNŠEK CELJE 48 68    10 M 60-69 1:03:05.1
57 LEOPOLD DRAME ŠENTJUR 230 64    11 M 60-69 1:04:35.9
58 VLADO JANKO MOZIRJE 61 63    12 M 60-69 1:05:02.9
59 BOŠTJAN ŽABERL CELJE 37 41    14 M 40-49 1:05:17.3
60 VILI SENIČAR PREBOLD 74 50    14 M 50-59 1:07:42.3
61 IVAN ŽABERL CELJE 35 60    13 M 60-69 1:08:03.3
62 MILENKO JERMAN LJUBLJANA 42 63    14 M 60-69 1:09:29.9
63 ZVONKO MEMIČ ŠKOFJA VAS 103 76     3 M 70-79 1:19:19.6
64 ŠTEFAN ROBAČ RAVNE 84 83     1 M 80-99 1:26:06.0
Tek na 21,098m - absolutno ženske
Mesto Ime Kraj Bib No Starost Kat Čas
1 JOŽICA ŠTIFTAR GORNJA RADGONA 203 60     1 F 60-69 1:53:31.3
2 VERONIKA SOSSA TRST 201 30     1 F 30-39 2:00:20.2
3 MAJA POŽEK BISTRICA OB SOTLI 200 24     1 F  0-29 2:08:09.9
Tek na 21,098m - absolutno moški
Mesto Ime Kraj Bib No Starost Kat Čas
1 ANTON KOSMAČ GORNJA VAS 238 37     1 M 30-39 1:12:41.4
2 ANDREJ MEDVED KAMNIK 227 28     1 M 20-29 1:18:41.7
3 SADET ČAUŠEVIĆ LJUBLJANA 239 42     1 M 40-49 1:19:05.6
4 MARKO GOSTEČNIK MOZIRJE 221 53     1 M 50-59 1:33:40.7
5 JOŽE ARTNAK GORICA PRI SLIVNICI 240 53     2 M 50-59 1:37:30.5
6 PETER VERČ TRST / TRIESTE 213 31     2 M 30-39 1:39:12.1
7 FRANCI KOTNIK ZREČE 211 47     2 M 40-49 1:40:14.9
8 ŽIGA ŠUBIC TRBOVLJE 232 33     3 M 30-39 1:40:50.9
9 DARKO KRALJ GRIŽE 207 49     3 M 40-49 1:41:32.7
10 IGOR PIRC CELJE 241 59     3 M 50-59 1:44:33.8
11 MIRAN KOKOLE ŠD IZLAKE 237 51     4 M 50-59 1:47:46.3
12 TONI LIPICNIK CELJE 215 42     4 M 40-49 1:48:14.0
13 DAVID HVALIČ PRESTRANEK 236 42     5 M 40-49 1:53:20.5
14 SILVO ŽVEPLAN ŠKOFJA VAS 229 45     6 M 40-49 1:55:51.7
15 ROK BRATUŠA BISTRICA OB SOTLI 216 21     2 M  20-29 2:08:09.8
16 MIRAN ŠKRUBEJ CELJE 212 51     5 M 50-59 2:09:17.2
17 ALFONZ CUGMAS SLOVENSKE KONJICE 222 55     6 M 50-59 2:19:12.0
18 IVAN ŠUNJEVARIČ CELJE 214 40     7 M 40-49 2:26:59.9