Tecite z nami na ultramaratonu Celjski sejem: Celje-Logarska

Spoštovane tekačice in tekači!

S ponosom sporočamo, da bomo v soboto, 2. septembra 2017, tekli že na 33. ultramaratonu Celjski sejem Celje-Logarska dolina, ki ga skupaj pripravljamo Športno rekreativno društvo Celjski sejem ter Društvo maratoncev in pohodnikov Celje.

Letošnje tekaško druženje prvo soboto v septembru ponuja nekaj novosti, kot so štafetni tek na 75 km, višje denarne nagrade za zmagovalce, pestro dogajanje za tekače in njihove družine v ciljni areni in še kaj se bo našlo.

S prijavo do 30. junija brezplačna vstopnica za 50. MOS
Če se prijavite do 30. junija 2017, prejmete brezplačno vstopnico za ogled 50.MOSa (Mednarodnega sejma obrti in podjetnosti), ki bo na celjskem sejmišču od 12. do 17. septembra 2017.

Prijavite se elektronsko - kliknite tukaj!

Za vse informacije in prijavo obiščite spletno stran ultramaraton.celjski.sejmi ali pišite na info@ultramaraton-logarska.si.

Veselimo se druženja z vami na 33. ultramaratonu Celjski sejem: Celje-Logarska dolina!

Društvo maratoncev in pohodnikov Celje
Odon Simonič