Athlete maraton Celje – Logarska dolina za evropski pokal (73 km) in Alpe Adria pokal bo potekal prvo soboto v mesecu septembru 3.9.2016.

Elektronske prijave sprejemamo do 9.00 ure 29. avgusta 2016. Elektronsko prijavo lahko opravite s klikom na

ELEKTRONSKA PRIJAVA

Na štartno listo bodo uvrščeni samo tisti tekmovalci, ki bodo plačali štartnino.
Prijavnino lahko nakažete na TRANSAKCIJSKI RAČUN:
Sl56-0600-0011-8418-093 ; BIC KODA (SWIFT ADRESS) SBCESI2X.

ali plačate na blagajni ZŠAM Celje vsak dan od 8.00 do 16.00.

Uradni rezultati
31. ATHLETE MARATON CELJE - LOGARSKA DOLINA :

Rezultati 2015

Fotogalerija 2015

Na 31. Ultramaratonu Celje – Logarska dolina zmagal Madžar Gabor, Neža ponovno prva v ženski konkurenci
Prvo soboto v septembru je deževalo, kot lansko leto. Svežina. Na startu vprašanja, ali je bilo dovolj treninga. Bo šlo. Pričakovanja. Start in vprašanja izginejo. Ostane samo trasa – 73 kilometrov – in tekač. Nekateri prvič na poti, drugi drugič, petič, petindvajsetič. Sama sem letos drugič, po 21-ih letih, startala v Celju. Tokrat se mi je pot zdela krajša. Madžar Gabor je bil na progi prvič in ob prihodu v cilj ni vedel, ali bo še prišel. Bomo videli. Neža se je vrnila na start in ponovno pritekla v cilj kot prva ženska.