PRIJAVNICA ZA 28. MALI MARATON DRŽAVNOSTI -
CELJE ( sobota 22.06.2019)
Upoštevali bomo vse prijave, ki jih bomo prejeli do 19.06.2019 do 23:00 ure.

Vsi ostali se lahko prijavite še do ene ure pred startom na prireditvenem prostoru.
Vrsta teka :
Ženske    21km
Ženske    10 km
Osebni podatki
Priimek
Ime
* Letnica rojstva
Naslov
Mesto
* Poštna številka
Država
Kontaktni podatki :
Elektronska pošta

Velikost majice
M L XL

Dovoljujem, da mi Društvo maratoncev in pohodnikov Celje do preklica z moje strani, ki ga lahko na elektronski naslov info@drustvo-maratoncev-celje.si pošljem kadarkoli, po elektronski pošti pošilja informacije o Malem maratonu državnosti.
Ne dovoljujem, da mi Društvo maratoncev in pohodnikov Celje do preklica z moje strani, ki ga lahko na elektronski naslov info@drustvo-maratoncev-celje.si pošljem kadarkoli, po elektronski pošti pošilja informacije o Malem maratonu državnosti.

Z oddajo prijavnice v skladu z 8. členom Zakona o varovanju osebnih podatkov organizatorju Društvu maratoncev in pohodnikov Celje dovoljujem hrambo in obdelavo osebnih podatkov v evidenci prijavljenih udeležencev teka za potrebe organizacije in izvedbe teka ter primerjalne analize rezultatov.

NA STARTNO LISTO VAS BOMO UVRSTILI PO PREJEMU PLAČILA STARTNINE !